08.04.2024r.

W dniu obchodów 𝘿𝙣𝙞𝙖 𝙎́𝙬𝙞𝙖𝙙𝙤𝙢𝙤𝙨́𝙘𝙞 𝘼𝙪𝙩𝙮𝙯𝙢𝙪, uczniowie Trójki mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych działaniach mających na celu zwiększenie zrozumienia i akceptacji dla osób z autyzmem. Podczas zajęć przeprowadzonych przez panią Natalię Kurczewską dzieci obejrzały filmy, które przedstawiały różnorodne doświadczenia osób z autyzmem oraz ich rodzin. Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w ćwiczeniach praktycznych, które miały na celu lepsze zrozumienie wyzwań, z jakimi mogą się spotykać osoby z autyzmem oraz rozwijanie empatii i umiejętności wspierania innych. Dzień ten był ważną okazją do budowania świadomości i akceptacji dla różnorodności oraz promowania tolerancji  w społeczności szkolnej.