15.04.2024r.

Ksawery Pysiewicz zwycięzcą w  Powiatowym projekcie edukacyjnym dla uczniów szkół podstawowych „JĘZYK POLSKI –LUBIĘ TO”! W bieżącym roku szkolnym chętni  uczniowie klasy szóstej przystąpili do projektu przygotowanego przez Powiatowe Centrum Edukacji w Lubaniu. Pierwszym zadaniem było wykonanie komiksów – plakatów, które zostały wyeksponowanie w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu. Lapbook związany z wybraną lekturą to kolejne wyzwanie uczestników projektu. Na koniec szóstoklasiści przygotowali „memory z latynizmami”. Ogrom pracy oraz  kreatywność została doceniona przez jury projektu. Nasz uczeń Ksawery Pysiewicz zajął I miejsce! Na wielkie brawa zasługują również dwie drużyny w składzie: Patrycja Kossowska, Zofia Murias, Adrianna Soroczyńska oraz Oliwia Chilińska, Anna Grzybowska oraz Kornelia Czeremcha, które rzetelnie wykonały zadania projektowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu „JĘZYK POLSKI – LUBIĘ TO”.